Security Show 2017: bezpłatna konferencja w Chorzowie i w Łodzi już w październiku

Pancernik.it, dystrybutor z wartością dodaną, zaprasza na bezpłatną konferencję z udziałem inżynierów IT i dystrybutorów renomowanego oprogramowania oraz sprzętu służącego do zwalczania ataków wykorzystujących techniki infekowania komputerów wirusami szyfrującymi (ransomware). Prelekcje będą w całości poświęcone dyskusjom nad szkodliwym oprogramowaniem wykorzystującym kryptografię symetryczną i asymetryczną, z uwzględnieniem nowoczesnych sposobów radzenia sobie z największym od dekady zagrożeniem informatycznym w kontekście utwardzania systemów operacyjnych i polityk bezpieczeństwa. Prezentacje będą obejmować rozwiązania firm:

  • Comodo, jednego z liderów w branży bezpieczeństwa i wizjonerów proaktywnej ochrony;
  • StormShield, dostawcy sprzętowego rozwiązania typu UTM do kompleksowej ochrony sieci;
  • QNAP, producenta serwerów NAS jako systemu do backupu;

Spotkanie jest adresowane do informatyków i właścicieli podmiotów, zajmujących się bezpośrednio obsługą informatyczną przedsiębiorstw z sektora MŚP.

Konferencje odbędą się w Chorzowie 12 października. Tydzień później organizatorzy zawitają w Łodzi.

Szczegółowa agenda oraz zapisy dostępne są na stronie: http://pancernik.it/securityZapoznaj się z naszą ofertą

Jeśli zajmujesz się sprzedażą rozwiązań zabezpieczających, jesteś dystrybutorem, autoryzowanym partnerem lub producentem i chciałbyś na portalu AVLab zaprezentować swoje portfolio gronu potencjalnych odbiorców, zareklamować wydarzenie, oprogramowanie, sprzęt lub inne usługi — po prostu napisz do nas. A może mialeś/aś do czynienia z ransomware? Pomagamy też w odszyfrowaniu plików.
Czytaj więcej