SpamTitan 6.09 - nowa wersja oprogramowania

Bakotech, wyłączny dystrybutor rozwiązań firmy TitanHQ w Polsce i Europie Środkowo-Wschodniej informuje, iż z początkiem września wydana zostanie nowa wersja software’owego rozwiązania antyspamowego SpamTitan, oznaczona numerem 6.09.

Nowa odsłona SpamTitan, bazująca na kolejnym wydaniu FreeBSD (10.1), zawierać będzie szereg nowych i udoskonalonych funkcji.  Począwszy od obsługi hypervisor’ów, aż po zmiany w mechanizmie detekcji spamu i aktualizacje w polskojęzycznym interfejsie konsoli zarządzającej. Dodatkową funkcjonalnością obecną w wersji 6.09 jest możliwość włączenia i wyłączenia front-line testu RBL w zakresie pojedynczej domeny. Nowe wydanie zostało też opatrzone aktualnym znakiem graficznym producenta po rebrandingu dokonanym w sierpniu br. Tak jak dotychczas oprogramowanie będzie dostępne zarówno w postaci pliku ISO, jak i wersji na maszyny wirtualne. Od września, z wydania SpamTitan 6.09 będą mogły skorzystać także firmy zainteresowanie użytkowaniem i oferowaniem tego rozwiązania antyspamowego w postaci usługi.   

Jak sprawuje się SpamTitan w praktyce? Zapraszamy do recenzji i testu:Zapoznaj się z naszą ofertą

Jeśli zajmujesz się sprzedażą rozwiązań zabezpieczających, jesteś dystrybutorem, autoryzowanym partnerem lub producentem i chciałbyś na portalu AVLab zaprezentować swoje portfolio gronu potencjalnych odbiorców, zareklamować wydarzenie, oprogramowanie, sprzęt lub inne usługi — po prostu napisz do nas. A może mialeś/aś do czynienia z ransomware? Pomagamy też w odszyfrowaniu plików.
Czytaj więcej