Spraw sobie prezent na nowy rok - wypełnij ankietę i wygraj licencję

AVLab na rynku antywirusowym działa już od ponad dwóch lat. Nasze kontakty z dystrybutorami i resellerami umożliwiają przygotowanie specjalnych obniżek cen niemal wszystkich produktów antywirusowych dla firm i użytkowników domowych w wielu e-sklepach na terenie Polski. Pomóż nam zrealizować ten projekt odpowiadając na 16 pytań, pytania nie są opisowe, więc nie powinno zająć Ci to więcej niż 120 sekund Twojego życia online.

Ankieta jest anonimowa, jednak prosimy w ostatnim kroku o podanie swojego adresu e-mail. Tylko w taki sposób spośród respondentów rozlosujemy 4 licencje na program Webroot SecureAnywhere Internet Security Complete.

W ramach jednej licencji (multi-device) otrzymasz: ochronę 5-ciu urządzeń (np. 3x Windows, 1x Android, 1x iOS), zaawansowaną ochronę w chmurze przed najnowszymi zagrożeniami, ochronę antyphishingową, firewall i monitor ruchu sieciowego, ochronę danych i tożsamości, ochronę loginów i haseł, ochronę przed internetowymi zagrożeniami, bezpowrotne niszczenie plików, 25 GB darmowego miejsca w chmurze na Twoje dane, które mogą być dostępne z dowolnego urządzenia.

Wartość licencji według nowego cennika SRP to prawie 1000 zł! Nagrody ufundował Webroot.

Kliknij i wypełnij ankietę.

Regulamin.Zapoznaj się z naszą ofertą

Jeśli zajmujesz się sprzedażą rozwiązań zabezpieczających, jesteś dystrybutorem, autoryzowanym partnerem lub producentem i chciałbyś na portalu AVLab zaprezentować swoje portfolio gronu potencjalnych odbiorców, zareklamować wydarzenie, oprogramowanie, sprzęt lub inne usługi — po prostu napisz do nas. A może mialeś/aś do czynienia z ransomware? Pomagamy też w odszyfrowaniu plików.
Czytaj więcej