Sprytna ochrona smartfona - nowa, mobilna G Data InternetSecurity zamiast MobileSecurity 2

Prywatnie czy biznesowo, dziś już nikt nie potrafi obejść się bez smartfona czy tabletu. Te kieszonkowe komputery mimo swych niewielkich gabarytów oferujące ogromne możliwości opanowały świat, spychając laptopy i netbooki w zapomnienie. Ta zmiana jest powodem zwrócenia uwagi wszelkiej maści internetowych naciągaczy oraz twórców złośliwego oprogramowania na użytkowników urządzeń mobilnych z systemem Android.

W pierwszej połowie tego roku w laboratoriach G Data SecurityLabs specjaliści ds. bezpieczeństwa odnotowali ponad 520 tys. nowych zagrożeń na system z zielonym ludzikiem. Statystyki jasno wskazują, że mobilne programy antywirusowe nie są kolejną zbędną aplikacją na przenośnych urządzeniach, a niekwestionowanym must have dla posiadaczy smartfonów. W odpowiedzi na zwiększającą się liczbę zagrożeń pracownicy G Data przedstawiają nowe, kompleksowe rozwiązanie bezpieczeństwa – oprogramowanie antywirusowe przeznaczone na urządzenia mobilne G Data Internet Security for Android.

Internet Security for Android

Aplikacja oferuje szybką, prostą i wszechstronną ochronę przed wszystkimi zagrożeniami skierowanymi na urządzenia mobilne z Androidem. To nie wszystko. W przypadku utraty urządzenia oprogramowanie G Data potrafi pomóc w zminimalizowaniu strat lub w odzyskaniu samego urządzenia.

W jaki sposób? Właściciel może zdalnie zablokować urządzenie, zlokalizować je przy pomocy systemu GPS lub skasować dane przechowywane w pamięci urządzenia, które nigdy nie powinny dostać się w niepowołane ręce. To niezwykle ważna funkcja dla użytkowników urządzeń firmowych, którzy poufne dane i kontakty zabierają wszędzie ze sobą. Takie informacje to często być lub nie być dla firmy.

W taki sposób oprogramowanie G Data radzi sobie z problemem utraconego sprzętu. A co jeśli przestępcy za cel obrali sobie nie sam telefon, a portfel jego użytkownika? Jeżeli przytłaczają Cię rachunki za niezamawiane usługi SMS Premium, rozwiązaniem jest Internet Security for Android. Ulepszony filtr połączeń wychodzących i przychodzących oraz wiadomości tekstowych pozwala na blokowanie poszczególnych numerów lub ich całych zakresów. Drogie połączenia Premium, już nigdy nie będą nawiązywane bez wiedzy użytkownika. Zapoznaj się z naszą ofertą

Jeśli zajmujesz się sprzedażą rozwiązań zabezpieczających, jesteś dystrybutorem, autoryzowanym partnerem lub producentem i chciałbyś na portalu AVLab zaprezentować swoje portfolio gronu potencjalnych odbiorców, zareklamować wydarzenie, oprogramowanie, sprzęt lub inne usługi — po prostu napisz do nas. A może mialeś/aś do czynienia z ransomware? Pomagamy też w odszyfrowaniu plików.
Czytaj więcej