SpyShelter Firewall 9.2 wydany

Została wydana nowa wersja oprogramowania zabezpieczającego SpyShelter Firewall. Przynosi ona nowe zaawansowane funkcje oraz wprowadza wiele usprawnień, które mają zwiększyć stabilność i wydajność oprogramowania.

Największą poprawą w porównaniu do poprzedniej wersji (9.1) jest możliwość tworzenia niestandardowych reguł z szeroką gamą opcji konfiguracyjnych, dzięki czemu mamy możliwość edytowania istniejących reguł.

Kreator tworzenia reguł

Aktualizacji uległa zapora (ang. firewall), która posiada kreator niestandardowych reguł, co pozwala na filtrowanie połączeń z określonych adresów IP i portów.

Wprowadzono funkcję śledzenia aktywności sieci, która wyświetla listę wszystkich aplikacji komunikujących się obecnie z siecią, wyświetlając ilość wysłanych i odebranych danych oraz adresów serwerów z jakimi dana aplikacja się łączy.

Informacje na temat aktywności sieciowej

W nowej wersji naprawiono również błędy związane z uruchamianiem wirtualnej klawiatury oraz opóźnieniem odpowiedzi na pasku zadań. Dodatkowo wprowadzono lepszą kompatybilność szyfrowania klawiszy, poprawiono kompatybilność i stabilności oraz wprowadzono kilka innych drobnych poprawek.

Oprogramowanie SpyShelter Firewall 9.2 dostępne do pobrania tutaj.Zapoznaj się z naszą ofertą

Jeśli zajmujesz się sprzedażą rozwiązań zabezpieczających, jesteś dystrybutorem, autoryzowanym partnerem lub producentem i chciałbyś na portalu AVLab zaprezentować swoje portfolio gronu potencjalnych odbiorców, zareklamować wydarzenie, oprogramowanie, sprzęt lub inne usługi — po prostu napisz do nas. A może mialeś/aś do czynienia z ransomware? Pomagamy też w odszyfrowaniu plików.
Czytaj więcej