Test antywirusowych modułów do "Kontroli Rodzicielskiej"

Moduł kontroli rodzicielskiej umożliwia rodzicom kontrolę wykonywanych akcji przez użytkownika na komputerze oraz w sieci, umożliwia także ograniczanie dostępu do Internetu oraz przeglądanie raportów dotyczących aktywności użytkowników. W obecnych czasach coraz więcej dzieci i nastolatków ma dostęp do komputera i Internetu. Korzystanie z tych zasobów wiąże się z różnego rodzaju niebezpieczeństwem, o których powinien pamiętać rodzic.

Kontrola rodzicielska zastosowana w programach antywirusowych ma na celu blokowanie stron www, które zawierają nieodpowiednie treści dla młodego użytkownika Internetu. Obecnie kontrola nie sprowadza się tylko do zezwolenia lub blokowania treści na odwiedzanych stronach internetowych. Producenci oprogramowania wydaje się nadążają (nie wszyscy) z duchem czasu i opracowują coraz to inne metody kontroli nad użytkownikiem. Kilka przetestowanych produktów nie ogranicza się tylko do samego nadzoru stron www. 

POBIERZZapoznaj się z naszą ofertą

Jeśli zajmujesz się sprzedażą rozwiązań zabezpieczających, jesteś dystrybutorem, autoryzowanym partnerem lub producentem i chciałbyś na portalu AVLab zaprezentować swoje portfolio gronu potencjalnych odbiorców, zareklamować wydarzenie, oprogramowanie, sprzęt lub inne usługi — po prostu napisz do nas. A może mialeś/aś do czynienia z ransomware? Pomagamy też w odszyfrowaniu plików.
Czytaj więcej