Vipre Antivirus 2015 alpha z nowym interfejsem

Producent: ThreatTrack Security
Nazwa: Vipre Antivirus
Testowana wersja: 7.2.0.54


Konkluzje

Ocena redakcji

Amerykański producent antywirusowy Vipre wydał nową wersję Antivirus 2015m ktory posiada całkiem nowy interfejs i dostępny jest w dwóch wersjach kolorystycznych. Główne okno posiada trzy opcje, dzięki którym możemy zarządzać całym oprogramowaniem. Na pierwszy rzut oka zauważymy także zmianę w logu Vipre ze znanego dotychczas węża/żmiji na tarczę.

Oprogramowanie zawiera funkcje aktywnej ochrony, skanowania wymiennych nośników danych w poszukiwaniu zagrożeń, ochronę poczty elektronicznej, moduł antyphishingowy oraz ochrony naszego konta społecznościowego Facebook, jak również możliwość bezpiecznego usunięcia plików z komputera.

Okno główne

Okno główne

Jak widzimy okno główne jest minimalistyczne, zawiera podstawowe informacje o stanie zabezpieczeń naszego komputera oraz opcje związane ze skanowaniem, możliwość jego rozpoczęcia, zaplanowanie skanowania lub sprawdzenie stanu skanowania.

Okno My VIPRE

Tutaj zawarte są informacje na temat naszej licencji oraz wsparcie techniczne oprogramowania.

Mamy także możliwość zmiany wyglądu programu na ciemny styl.

Interfejs w ciemnym stylu

Zakładka Advanced

Tutaj znajdziemy wszystkie opcje służące do zarządzania oprogramowaniem, możliwość włączania i wyłączania funkcjonalności jakie posiada antywirus oraz możliwość ich konfiguracji dla własnych potrzeb.

Ustawienia programu

Wersja ALPHA

Osoby zainteresowane testowaniem oprogramowania mogą przystąpić do testów oprogramowania Vipre Antivirus 2015 rejestrując się na tej stronie. Korzystanie z oprogramowania w wersji alpha zalecane jest zaawansowanym użytkownikom.Zapoznaj się z naszą ofertą

Jeśli zajmujesz się sprzedażą rozwiązań zabezpieczających, jesteś dystrybutorem, autoryzowanym partnerem lub producentem i chciałbyś na portalu AVLab zaprezentować swoje portfolio gronu potencjalnych odbiorców, zareklamować wydarzenie, oprogramowanie, sprzęt lub inne usługi — po prostu napisz do nas. A może mialeś/aś do czynienia z ransomware? Pomagamy też w odszyfrowaniu plików.
Czytaj więcej