Ważne zmiany w nomenklaturze i nowe wersje programów od Panda Software

Panda Software wraz z udostępnieniem nowych urządzeń UTM zaprezentowała także nowe wersje oprogramowania chroniącego środowiska korporacyjne i średnie firmy. Znane dotychczas produkty pod nazwą Panda Cloud Office Protection (PCOP) i Panda Cloud Office Protection Advanced (PCOPA), od dzisiaj przybierają nazwę odpowiednio Endpoint Protection i Endpoint Protection Plus.

Rozwiązanie w wersji 7.20 Endpoint Protection z konsolą w chmurze oferuje scentralizowaną ochronę dla systemów Windows, Mac i Linux. Chroni także laptopy, serwery, systemy wirtualne i urządzeń z systemem Android. Bardziej rozbudowana wersja Endpoint Protection Plus dodatkowo oferuje wsparcie dla serwerów exchange, antyspam, monitorowanie i filtrowanie sieci oraz funkcję antykradzieżową dla urządzeń mobilnych.

Wprowadzone zmiany niewątpliwie są odpowiedzią na zmianę podejścia do klienta. Rebranding firmy, który miał miejsce w styczniu tego roku był tylko początkiem zmian, które rozpocząć miały pięcioletni pan strategiczny oparty na wzroście, nowych technologiach oraz ekspansji marki i produktu na rynki międzynarodowe. Plan ten zakłada również dwukrotnie szybsze tempo rozwoju i prac nad bezpieczeństwem komputerów, a integracja i unifikacja technologii stosowanych przez klientów Pandy w produktach firmy obejmować będzie także urządzenia mobilne oraz urządzenia internetu rzeczy.Zapoznaj się z naszą ofertą

Jeśli zajmujesz się sprzedażą rozwiązań zabezpieczających, jesteś dystrybutorem, autoryzowanym partnerem lub producentem i chciałbyś na portalu AVLab zaprezentować swoje portfolio gronu potencjalnych odbiorców, zareklamować wydarzenie, oprogramowanie, sprzęt lub inne usługi — po prostu napisz do nas. A może mialeś/aś do czynienia z ransomware? Pomagamy też w odszyfrowaniu plików.
Czytaj więcej