Wyniki konkursu „Rozdajemy licencje na Kaspersky Internet Security - multi-device”

Konkurs „Rozdajemy licencje na Kaspersky Internet Security - multi-device” dobiegł końca. Dziękujemy wszystkim uczestnikom za wzięcie udziału oraz za oddany głos w ankiecie. Tym bardziej się radujemy, że w konkurs cieszył się tak dużą popularnością, aż 622 osoby wzięło w nim udział.

A oto zwycięzcy, którym prześlemy na podany adres e-mail klucz licencyjny na oprogramowanie Kaspersky Internet Security - multi-device. Niestety mamy tylko 3 nagrody, następnym razem będzie więcej, obiecujemy :)

Zabezpieczenie komputera tym bardziej przyda się, ponieważ niemal 1/3 respondentów padła ofiarą przestępstwa internetowego, lecz z drugiej strony prawie ¼ nie była tego pewna. Okazuje się także, iż co drugi uczestnik konkursu miał styczność ze złośliwym oprogramowaniem, co tylko potwierdza, że statystyki G DATY i Pandy Security nie biorą się znikąd.   Zapoznaj się z naszą ofertą

Jeśli zajmujesz się sprzedażą rozwiązań zabezpieczających, jesteś dystrybutorem, autoryzowanym partnerem lub producentem i chciałbyś na portalu AVLab zaprezentować swoje portfolio gronu potencjalnych odbiorców, zareklamować wydarzenie, oprogramowanie, sprzęt lub inne usługi — po prostu napisz do nas. A może mialeś/aś do czynienia z ransomware? Pomagamy też w odszyfrowaniu plików.
Czytaj więcej