Zakończenie konkursu "Wygraj Dr.Web Security Space 10.0"

Konkurs pod nazwą Wygraj Dr.Web Security Space 10.0 dobiegł końca. Jury w składzie Joanna Schulz-Torój z firmy Doctor Web, Marlena Wilińska z firmy FIRST Public Relations oraz Adrian Ścibor oraz przedstawiciel redakcji portalu AVlab.pl wybrali trzy najbardziej kreatywne odpowiedzi na pytanie: Podaj trzy powody, dla których warto chronić swój komputer przed złośliwym oprogramowaniem.

Nagrodę w postaci rocznej licencji na program Dr.Web Security Space 10.0 chroniący jeden komputer PC z systemem Windows, Mac OS X lub Linux oraz jedno urządzenie mobilne z systemem Android, Symbian lub Windows Mobile otrzymują:

  • Magdalena H.
  • Krzysztof T.
  • Hanna P.

Zwycięzcy konkursu zostali już powiadomieni e-mailem z adresu [email protected] i proszeni są o zwrotną odpowiedź w ciągu 7 dni pod rygorem utraty nagrody. W następnej odpowiedzi przekażemy szczegółowe instrukcje na temat programu Dr.Web Security Space 10.0 i klucze licencyjne.Zapoznaj się z naszą ofertą

Jeśli zajmujesz się sprzedażą rozwiązań zabezpieczających, jesteś dystrybutorem, autoryzowanym partnerem lub producentem i chciałbyś na portalu AVLab zaprezentować swoje portfolio gronu potencjalnych odbiorców, zareklamować wydarzenie, oprogramowanie, sprzęt lub inne usługi — po prostu napisz do nas. A może mialeś/aś do czynienia z ransomware? Pomagamy też w odszyfrowaniu plików.
Czytaj więcej