Jeśli zajmujesz się dostarczaniem oprogramowania lub sprzętu do zabezpieczania bądź monitorowania sieci firmowych i urządzeń użytkowników indywidualnych, możemy przeprowadzić ich jednostkowe testy, które zostaną opublikowane w języku polskim i angielskim na stronie CheckLab oraz AVLab. Więcej szczegółów znajdziesz na stronie z kontaktem do nas.

Dlaczego warto z nami współpracować?

  • Profesjonalne testy bezpieczeństwa.

Nasze testy są niezależne i odbywają się w warunkach zbliżonych do rzeczywistości. W dedykowanych badaniach wykorzystujemy szkodliwe oprogramowanie narzędzia oraz techniki obchodzenia zabezpieczeń, które są używane w prawdziwych atakach. Kierujemy się wypracowanymi przez lata dobrymi praktykami testowania produktów bezpieczeństwa, dzięki czemu twardo stoimy na nogach i mamy własny pogląd na branżę, w której pracujemy.

  • Różnorodność testów.

Niezależnie od rozwiązania, które przyjdzie nam testować, dostosujemy metodologię do produktu, aby uzyskać jego pełny obraz i efektywność zabezpieczeń.

  • Rekomendacje CheckLab i AVLab.

CheckLab jest własnością AVLab. Każdy test, który przygotujemy, może zostać opublikowany w dwóch serwisach. Nasze testy, a także recenzje doceniane są przez producentów – wykorzystanie przyznanych certyfikatów w oficjalnych materiałach producentów to najlepsza rekomendacja.

  • Kiedy pasja i hobby przeradza się w biznes.

Połączenie walorów „przyjemnego z pożytecznym” przynosi ogromne korzyści obu stronom. Chyba nie ma nic lepszego niż współpraca z ludźmi, dla których praca jest pasją i sposobem na życie, a nie przykrym obowiązkiem.

  • Przemawia za nami wieloletnie doświadczenie.

Bardzo dobra znajomość rynku i produktów bezpieczeństwa jest atutem przemawiającym na naszą korzyść.