Jak dobrze zacząć techniczne szkolenie? W jaki sposób już od pierwszych sekund zrobić pozytywne wrażenie na zaproszonych gościach? Czy da się prowadzić całodniowe warsztaty, tak aby nadal były interesujące pod koniec dnia? Jak zrobić z publiczności swojego sprzymierzeńca już od pierwszych minut? W jaki sposób „zmierzyć” skuteczność wystąpienia? W końcu — jak zmierzyć poziom usatysfakcjonowania zaproszonych uczestników? Na te i na wiele innych pytań postara się odpowiedzieć Artur Markiewicz, bardzo doświadczony trener cyberbezpieczeństwa oraz wieloletni praktyk IT.
Szkolenia IT dla trenerów bezpieczeństwa (nowicjuszy i profesjonalistów)
Promowane na AVLab warsztaty są skierowane do nowych i aktywnych trenerów, którzy chcieliby szlifować technikę przemówień, jak również usystematyzować wiedzę o cyberbezpieczeństwie.
Niekiedy trudno jest trenerom wewnętrznym oraz osobom, które chcą nauczyć się przeprowadzać skuteczne szkolenia w tematach bezpieczeństwa, przekazać w prosty sposób informatyczne zagadnienia. Jak bowiem dobrze przygotować szkolenie uświadamiające i wytłumaczyć czym jest 2FA, U2F? Dlaczego protokół HTTPS nie zapewnia bezpieczeństwa? Jak w 3 prostych krokach rozpoznać phishing? W końcu jak to zrobić, aby po 5 minutach nie zanudzić słuchaczy technicznym bełkotem?
Szkolenie jest również skierowane do trenerów, którzy stawiają pierwsze kroki w swojej pracy. W interaktywnej sesji Artur Markiewicz postara się przekazać umiejętności, które na początek trzeba opanować. Jeżeli więc do tej pory uczestniczyli Państwo w konferencjach bądź szkoleniach wyłącznie po stronie publiczności, ale teraz zamierzacie spróbować sił w roli trenera, to wiedza, którą możecie zdobyć, jest obowiązkowa.
Prawdopodobnie mogą to być najlepiej zainwestowane pieniądze w pracy trenera cyberbezpieczeństwa
Spróbujcie Państwo postawić się w roli szkoleniowca/prelegenta, na którym są skupione dziesiątki bądź setki oczu i uszu. Trema. Płynne przechodzenie do kolejnych slajdów. Umiejętność przekazywania informacji w interesujący sposób. Gestykulacja. Interakcja z publicznością. To tylko niektóre aspekty do opanowania podczas publicznych wystąpień. Zawsze coś może pójść nie tak. Nagła luka w pamięci spowodowana stresem. Problem ze sprzętem. Spadający baner w kierunku publiczności. Jak z tego wybrnąć? Jak poprawnie improwizować?
Zapraszamy wszystkich trenerów — tych doświadczonych, a także osoby, które dopiero zaczynają przygodę z publicznymi wystąpieniami. Artur Markiewicz to ekspert w swoim fachu. Przeszkolił ponad 700 trenerów i niezliczoną rzeszę pracowników w firmach prywatnych i publicznych instytucjach.
Profil trenera
Artur Markiewicz od 2005 roku jest związany z rynkiem IT, a z informatyką od 1991 roku. Ma ponad 20-letnie doświadczenie w koordynowaniu i realizowaniu projektów z obszarów bezpieczeństwa, infrastruktury, sieci, urządzeń klienckich, systemów szpitalnych, serwerowni, oprogramowania użytkowego i do bezpieczeństwa.
Tylko w ciągu ostatnich 2 lat przeszkolił ponad 700 osób z zakresu zagrożeń cybernetycznych, a kilka działów IT z zakresu budowania świadomości cyberzagrożeń oraz cyberbezpieczeństwa w organizacji.
Od 2016 r. jest członkiem Toastmasters (organizacja non-profit będąca światowym liderem w rozwijaniu umiejętności komunikacyjnych i przywódczych) – zrealizował już ścieżki: kompetentnego mówcy oraz zaawansowanych kompetencji liderskich (CC, CL, ALB). W ramach członkostwa w klubie przygotował i wygłosił 10 mów (Competent Communicator), zrealizował 10 projektów rozwijających zdolności mentora, lidera, przywódcy (Competent Leader), a także zdobył oznakę Brązowego Lidera, realizując funkcje w zarządzie klubu (kilkakrotnie jako prezes i wiceprezes ds. członkostwa) oraz dodatkowe projekty (Advanced Leader Bronze).
Jak się zapisać?
Najlepiej odwiedzić stronę https://cyberkurs.online/events/ i wybrać jedno z dostępnych warsztatów dla trenerów. Na szkoleniu dowiecie się Państwo:
- Zdobędziecie niezbędną wiedzę o technologiach, procesach, zagadnieniach związanych z bezpieczeństwem i ją usystematyzujecie.
- Poznacie problemy mówców i warsztatowców.
- Nauczycie się dobrze ewaluować zdobytą wiedzę oraz dobierzecie najlepsze narzędzia szkoleniowe.
- Dowiecie się o przygotowaniu planu szkolenia – doborze tematyki z uwzględnieniem profilu słuchacza.
- Zostaną wyjaśnione zagadnienia skutecznego przekazywania wiedzy i inspirowania słuchaczy.
- Zdobędziecie wiedzę jak przygotować profesjonalną prezentację, sprzęt oraz salę szkoleniową.
- Nauczycie się, jak w 100% zrealizować plan warsztatu i kontrolować jego przebieg.
- Zostaną pokazane przykłady ciekawego startu i triumfalnego finału – sprawdzone metody rozpoczęcia i zakończenia szkolenia.
- Poznacie sposoby na zaangażowanie uczestników – jak utrzymać ich uwagę?
- Poznacie skuteczne ćwiczenia, dobre ankiety, wartościowe konsultacje – jak je konstruować i przeprowadzać w trakcie oraz po szkoleniu.
Koszt szkolenia oscyluje w granicach 800-900 zł netto, ale często przyznawane są rabaty dla nowych trenerów nawet do 50%.
Przypomnijmy raz jeszcze. WWW https://cyberkurs.online/event. Zapisy mailowe bądź telefoniczne.
Nie wiemy jak Wy, Drodzy Czytelnicy, ale my na jednym ze szkoleń na pewno będziemy! Do zobaczenia na sali wykładowej!
Czy ten artykuł był pomocny?
Oceniono: 0 razy