#konkurs – rozdajemy licencje Arcabit Home Security

1 grudnia, 2016

„Stare za nami, nowe przed nami” – z takim hasłem ruszamy z kolejnym noworocznym konkursem. Jeżeli macie już dość swoich antywirusów i chcecie wypróbować wreszcie coś nowego (a może nawet lepszego :-), jest to doskonała okazja, aby na święta Bożego Narodzenia i nowy Anno Domini 2017 sprawić sobie solidną i nowoczesną ochronę komputera.

Drodzy Czytelnicy, mamy do rozdysponowania 50 licencji na pakiet Arcabit Home Security dla 3 urządzeń (z systemami Windows i Android). Zasady konkursu są następujące:

Wystarczy, że na tej stronie konkursowej udzielicie odpowiedzi na kilka krótkich pytań, dzięki którym producent uzyska pomocne informacje w rozwoju naszego polskiego antywirusa. Prosimy o szczere odpowiedzi i bez niepotrzebnego pośpiechu.

Uczestnicy konkursu, których odzew będzie bezużyteczny (w stylu: „d**a, d**a, d**a…”) nie wezmą udziału w losowaniu. Natomiast o tym, kto otrzyma roczną licencję na pakiet Arcabit Home Security zdecyduje szczęśliwy traf (algorytm losujący).

Kilka słów o Arcabit Home Security

Biorąc pod uwagę zagrożenia krypto-ransomware, antywirusy marki Arcabit są na dzień dzisiejszy jednymi z lepszych (jeśli nie najlepszych). Wielokrotnie potwierdzaliśmy skuteczność mechanizmu SafeStorage, który odgrywa kluczową rolę w aplikacjach bezpieczeństwa polskiej firmy Arcabit. Dlatego też pakiet Arcabit Home Security szczególnie polecamy tym osobom, które w przeszłości miały do czynienia z oprogramowaniem szyfrującym.

Bezbłędna kooperacja monitora antywirusowego i mechanizmu SafeStorage sprawia, że antywirus Arcabit jest w stanie zatrzymać 99.9% przypadków ataków ransomware. Dział projektowy Arcabit zdaje sobie sprawę, że nigdy nie zdołają zatrzymać 100% ataków i prób infekowania komputerów użytkowników, dlatego opracowali mechanizm pozwalający na przywrócenie danych po ich utracie — a co najistotniejsze — po zaszyfrowaniu przez dowolne odmiany wirusów należących do rodziny ransomware. I bez znaczenia jest zastosowany algorytm szyfrowania, Arcabit potrafi odzyskać te zaszyfrowane pliki w ciągku kilkunastu sekund (modułu SafeStorage nie powinno się traktować na równi z rozwiązaniami do tworzenia kopii zapasowej). 

Z punktu widzenia informatyków najistotniejszy jest fakt, że antywirusy Arcabit dla firm w taki sam sposób chronią pliki i dokumenty w zmapowanych dyskach sieciowych. Pisaliśmy o tym całkiem niedawno. 

Arcabit SafeStorage zasob1
Narzędzie SafeStorage to właśnie ten as w rękawie producenta Arcabit, dzięki któremu warto wypróbować polskiego antywirusa.

Więcej informacji o zagrożeniach ransomware oraz o skuteczności antywirusów Arcabit, jak i samego mechanizmu w naszych testach:

a. Wielki test oprogramowania dla domu i dla firm do ochrony przed krypto-ransomware

b. Test bezpłatnych skanerów antywirusowych

Osobom, które poszukują więcej informacji o programach Arcabit polecamy wywiad z Grzegorzem Michałkiem, Prezesem Zarządu firmy Arcabit oraz kontakt z producentem (www.arcabit.pl)

Czas trwania konkursu: od dzisiaj do 09.12.2016 do północy.

  • Regulamin [ PDF ]
  • Strona konkursowa [ WWW ]
  • Więcej naszych informacji o Arcabit: https://avlab.pl/producent/arcabit
  • Arcabit Home Security możecie wypróbować za darmo przez 30 dni: https://arcabit.pl/wersje-trial.html 

PODZIEL SIĘ:

Czy ten artykuł był pomocny?

Kliknij na gwiazdkę, aby zagłosować!

Średnia ocena: 0 / 5. Liczba głosów: 0

Jak na razie nikt nie podzielił się opinią.

guest
45 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Zapisz się na newsletter i odbierz unikatowy poradnik

„Jak bezpiecznie funkcjonować w cyfrowym świecie”

Wyrażam zgodę na przesłanie oferty drogą telefoniczną przez IT Partners security sp. z o.o. z siedzibą Katowicach ul.Padereskiego 35 na podany przeze mnie adres e-mail zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO).

Wyrażam zgodę na przesłanie oferty drogą mailową przez IT Partners security sp. z o.o. z siedzibą Katowicach ul.Padereskiego 35 na podany przeze mnie adres e-mail zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO).

[ninja_tables id=”27481″]