Aplikacja od Bitdefendera do usuwania adware - Bitdefender Adware Removal Tool BETA

Producent: Bitdefender
Nazwa: Bitdefender Adware Removal Tool
Testowana wersja: 1.0.0.1373


Konkluzje

Ocena redakcji

W maju Bitdefender wydał aplikację Bitdefender Adware Removal Tool for Mac do usuwania adware dla systemów Mac OS X. Teraz ten sam producent na swoim blogu podaje informację o udostępnieniu wersji BETA 1.0.0.1373 tego samego programu, ale dla użytkowników systemów Windows (XP i nowsze).

Bitdefender Adware Removal Tool for Windows podobnie jak ten dla Mac, to darmowy program do usuwania niechcianych aplikacji – adware, w tym PUA, PUP, toolbarów, dodatków, wtyczek do przeglądarek i innych komponentów reklamowych. Program wystarczy uruchomić, zaakceptować warunki użytkownia a resztą zajmie się już Bitdefender Adware Removal Tool. 

 Program pobierzesz z serwera producenta [ download ]Zapoznaj się z naszą ofertą

Jeśli zajmujesz się sprzedażą rozwiązań zabezpieczających, jesteś dystrybutorem, autoryzowanym partnerem lub producentem i chciałbyś na portalu AVLab zaprezentować swoje portfolio gronu potencjalnych odbiorców, zareklamować wydarzenie, oprogramowanie, sprzęt lub inne usługi — po prostu napisz do nas. A może mialeś/aś do czynienia z ransomware? Pomagamy też w odszyfrowaniu plików.
Czytaj więcej