Avira otwiera nowy Lab w północnej Kalifornii

Zespół Avira informuje na swoim blogu o realizacji nowej koncepcji bezpieczeństwa, która będzie zawierała serię badań nad rozwojem nowej generacji produktów, koncentrując się jednocześnie na kwestii urządzeń mobilnych z wyprzedzeniem epoki o 2-5 lat do przodu.  

Laboratorium R&D Digital Security Lab powstało w USA w Burlingame. Jednym z głównych punktów realizacji tego projektu będzie ochrona użytkownika korzystającego z Internetu, największy nacisk pracownicy tego labu będą kładli na urządzenia domowe z dostępem do sieci IoT – Internet of Things.

Jest to bardzo ekscytujący dla nas czas, musimy wyobrazić sobie, jak świat oprogramowania zabezpieczającego będzie wyglądał za od 2 do 5 lat. - powiedział Leon Crutchley, dyrektor Avira R & D Digital Security Lab. 

R & D Digital Security Lab Avira obecnie pracuje nad identyfikacją i uwierzytelnieniem, komunikacją i transakcjami internetowymi oraz nad kształtowaniem prywatności w Internecie. Zapoznaj się z naszą ofertą

Jeśli zajmujesz się sprzedażą rozwiązań zabezpieczających, jesteś dystrybutorem, autoryzowanym partnerem lub producentem i chciałbyś na portalu AVLab zaprezentować swoje portfolio gronu potencjalnych odbiorców, zareklamować wydarzenie, oprogramowanie, sprzęt lub inne usługi — po prostu napisz do nas. A może mialeś/aś do czynienia z ransomware? Pomagamy też w odszyfrowaniu plików.
Czytaj więcej