Bakotech dystrybutorem WatchGuard – producenta rozwiązań klasy UTM i NGFW

Bakotech podpisał kolejną umowę dystrybucyjną, dodając do swojego portfolio produkty firmy WatchGuard. WatchGuard Technologies działa na rynku od 1996 roku, tworząc dynamiczne, wydajne i łatwe w użyciu rozwiązania do zabezpieczania sieci z zakresu UTM i Next-Generation Firewall.

Oferta producenta opiera się na 4 grupach produktów:

  • rozwiązania klasy XTM (eXtensible Threat Management) do kompleksowego zarządzania bezpieczeństwem sieci,
  • rozwiązania SSL pozwalające na zabezpieczanie zdalnego dostępu do zasobów firmowych, stanowiące dopełnienie funkcjonalności rozwiązań XTM,
  • rozwiązania XCS (eXtensible Content Security) zapewniające bezpieczeństwo poczty email, wzbogacone o DLP
  • WatchGuard AP – punkty dostępowe sieci bezprzewodowej, stanowiące uzupełnienie rozwiązań XTM.

Produkty firmy WatchGuard od kilkunastu lat cieszą się uznaniem, zdobywając liczne nagrody i wyróżnienia. Wraz z nawiązaniem współpracy z producentem, Bakotech został wyłącznym, autoryzowanym dystrybutorem WatchGuard w Polsce.
 
źródło: BakotechZapoznaj się z naszą ofertą

Jeśli zajmujesz się sprzedażą rozwiązań zabezpieczających, jesteś dystrybutorem, autoryzowanym partnerem lub producentem i chciałbyś na portalu AVLab zaprezentować swoje portfolio gronu potencjalnych odbiorców, zareklamować wydarzenie, oprogramowanie, sprzęt lub inne usługi — po prostu napisz do nas. A może mialeś/aś do czynienia z ransomware? Pomagamy też w odszyfrowaniu plików.
Czytaj więcej