BAKOTECH zaprasza na konferencję partnerską IT SEC CONFERENCE 2015

Bakotech Sp. z o.o. jako specjalizowany dystrybutor rozwiązań IT zaprasza serdecznie wszystkich Partnerów Handlowych na konferencję IT SEC CONFERENCE 2015, która odbędzie się 12 marca 2015 w Warszawie, w Centrum Konferencyjnym Zielna, przy ul. Zielnej 37.

IT SEC CONFERENCE 2015 to konferencja dedykowana Partnerom zainteresowanym rozwiązaniami IT z zakresu bezpieczeństwa, sieci i infrastruktury. Jest ona doskonałą okazją do zapoznania się z innowacyjnymi produktami, które odniosły sukces  międzynarodowy, a dzięki dystrybutorowi wchodzą na rynek polski.

Podczas spotkania zaprezentowane zostaną rozwiązania od dawna znajdujące się w portfolio firmy, jak również te wprowadzone do oferty w ostatnim czasie.
 
Prezentacje obejmą następujące produkty:

  • Webroot – ochrona antywirusowa i antymalware dla urządzeń końcowych, serwerów, urządzeń mobilnych
  • SpamTitan – rozwiązanie antyspamowe zabezpieczające serwery pocztowe
  • gateprotect – rozwiązania z zakresu Unified Threat Management – wielofunkcyjne zapory sieciowe i firewalle
  • Netwrix – audyt infrastruktury IT
  • CoSoSys -  rozwiązanie typu DLP i MDM, zabezpieczające przed utratą i kradzieżą danych 

Podczas konferencji obecni będą przedstawiciele ze strony producentów, którzy poprowadzą również wykłady. Agenda i rejestracja jest na stronie: http://bakotech.pl/event/show/35/Zapoznaj się z naszą ofertą

Jeśli zajmujesz się sprzedażą rozwiązań zabezpieczających, jesteś dystrybutorem, autoryzowanym partnerem lub producentem i chciałbyś na portalu AVLab zaprezentować swoje portfolio gronu potencjalnych odbiorców, zareklamować wydarzenie, oprogramowanie, sprzęt lub inne usługi — po prostu napisz do nas. A może mialeś/aś do czynienia z ransomware? Pomagamy też w odszyfrowaniu plików.
Czytaj więcej