Centrum Bezpieczeństwa Allegro

Centrum Bezpieczeństwa Allegro to całkowicie nowy projekt, skierowany do użytkowników portalu, w którym w łatwy i przystępny sposób specjaliści zajmujący się ochroną transakcji przedstawiają najważniejsze kwestie związane z zagrożeniami związanymi z internetowymi zakupami.

Jesteśmy niezwykle dumni, że możemy wesprzeć ten projekt, a tym samym mieć realny wpływ na wzrost świadomości bezpieczeństwa użytkowników – zwłaszcza, że, niestety, cały czasolbrzymia ilość osób nie zdaje sobie sprawy ani z rodzajów, ani rozmiarów zagrożeń.

W artykule zamieszczony w Centrum Bezpieczeństwa Allegro, Arek Zakrzewski, nasz specjalista pomocy technicznej, koncentruje się kwestiach związanych z odpowiednim zabezpieczeniem smartfonów – przedstawia kilka prostych kroków, dzięki którym będzie można znacznie zwiększyć ochronę urządzenia osobistego i skutecznie zapobiec niechcianemu wyciekowi (bądź kradzieży) danych.

źródło: AVGZapoznaj się z naszą ofertą

Jeśli zajmujesz się sprzedażą rozwiązań zabezpieczających, jesteś dystrybutorem, autoryzowanym partnerem lub producentem i chciałbyś na portalu AVLab zaprezentować swoje portfolio gronu potencjalnych odbiorców, zareklamować wydarzenie, oprogramowanie, sprzęt lub inne usługi — po prostu napisz do nas. A może mialeś/aś do czynienia z ransomware? Pomagamy też w odszyfrowaniu plików.
Czytaj więcej