ESET NOD32 Antivirus 9 i ESET Smart Security 9 już dostępne w wersji beta

Wczoraj po południu ESET udostępnił wersje beta swoich sztandarowych produktów dla użytkowników domowych i mikro firm – ESET NOD32 Antivirus 9 i ESET Smart Security 9. Producent postarał się o kilka nowości i poprawek, oto lista:

1. NOWOŚĆ – ESET SS 9 otrzymał rozszerzoną ochronę bankowości, który zabezpiecza użytkowników przed możliwymi atakami podczas robienia zakupów i przelewów on-line. Jest to nic innego jak wirtualna przeglądarka dedykowana bezpiecznym transakcjom.

2. NOWOŚĆ: Firewall otrzymał kreator rozwiązywania problemów i zawiera listę ostatnio zablokowanych połączeń z opcją tworzenia niestandardowych reguł.

3. Ulepszono wsparcie dla składników aktualizacji programów.

4. Ulepszono ochronę przed sieciami botnet.

5. Postarano się o całkiem nowy wygląd programu. Da się tworzyć ładne aplikacji „nie-kafelkowe”? Jak widać tak.

Przedstawiona wyżej wersja jest w fazie beta, dlatego nie zalecamy korzystania z niej w swoim środowisku pracy. Ponadto oprócz nie najlepszej wydajności program zawiera kilka błędów, które do czasu wersji stabilnej powinny zostać naprawione.

Wersje instalacyjne x32 i x64 dostępne są do pobrania na forum ESET.Zapoznaj się z naszą ofertą

Jeśli zajmujesz się sprzedażą rozwiązań zabezpieczających, jesteś dystrybutorem, autoryzowanym partnerem lub producentem i chciałbyś na portalu AVLab zaprezentować swoje portfolio gronu potencjalnych odbiorców, zareklamować wydarzenie, oprogramowanie, sprzęt lub inne usługi — po prostu napisz do nas. A może mialeś/aś do czynienia z ransomware? Pomagamy też w odszyfrowaniu plików.
Czytaj więcej