Konferencja o ochronie i monitorowaniu działania usług sieciowych w oparciu o systemy NetScout oraz Resilience

W imieniu firmy BAKOTECH Sp. z o.o., autoryzowanego dystrybutor rozwiązań NetScout i Resilience, zapraszamy serdecznie wszystkich Partnerów Handlowych na konferencję z zakresu rozwiązań NetScout i Resilience, która odbędzie się 16 czerwca 2014 w Warszawie, w Centrum Konferencyjnym Zielna, przy ul. Zielnej 37.

Konferencja będzie poświęcona platformom do zarządzania wydajnością nGeniusONE marki NetScout oraz dedykowanym platformom bezpieczeństwa Resilience. Wydarzenie będzie prowadzone przez przedstawicieli firmy BAKOTECH jak również gości specjalnych ze strony obu producentów. BAKOTECH zapewnia możliwość spotkań z przedstawicielami producentów.

Agenda i rejestracja są dostępne na stronie www firmy pod podanym linkiem:

http://bakotech.pl/event/show/13/Zapoznaj się z naszą ofertą

Jeśli zajmujesz się sprzedażą rozwiązań zabezpieczających, jesteś dystrybutorem, autoryzowanym partnerem lub producentem i chciałbyś na portalu AVLab zaprezentować swoje portfolio gronu potencjalnych odbiorców, zareklamować wydarzenie, oprogramowanie, sprzęt lub inne usługi — po prostu napisz do nas. A może mialeś/aś do czynienia z ransomware? Pomagamy też w odszyfrowaniu plików.
Czytaj więcej