Mapa zagrożeń 3D w czasie rzeczywistym

Jedna z najszybciej rozwijających się firm z branży IT Security na świecie, Kaspersky Lab, opracowała prawdziwie interaktywne i unikalne środowisko przy pomocy WebGL. Wizualizacja dostępna na stroniecyberwar.kaspersky.com przypomina strategiczną grę wideo DEFCON i zaprasza użytkowników prosto do dynamicznego świata 3D, który dzięki najnowocześniejszym technologiom opracowanym przez Kaspersky wizualizuje ilość wykrytych wirusów w czasie rzeczywistym.

W pełni interaktywne środowisko WebGL przedstawia ilość wykrytych wirusów w czasie rzeczywistym oznaczonych różnymi kolorami i symbolami w zależności od typu zagrożenia (threatpost). Użytkownicy mogą powiększać i pomniejszać obszary kuli ziemskiej lub obejrzeć zagrożenia na mapie 2D. Infekcje każdego kraju mogą być wywołane za pomocą kliknięcia, gdzie dostępne są ciekawe statystyki.

Zachęcamy do zapoznania się z tym tworem, nawet w celu zobaczenia samych efektów, które dostępne są dzięki WebGL. A tak już zupełnie nawiasem, jest to ciekawy i oryginalny sposób promowania swojej marki.Zapoznaj się z naszą ofertą

Jeśli zajmujesz się sprzedażą rozwiązań zabezpieczających, jesteś dystrybutorem, autoryzowanym partnerem lub producentem i chciałbyś na portalu AVLab zaprezentować swoje portfolio gronu potencjalnych odbiorców, zareklamować wydarzenie, oprogramowanie, sprzęt lub inne usługi — po prostu napisz do nas. A może mialeś/aś do czynienia z ransomware? Pomagamy też w odszyfrowaniu plików.
Czytaj więcej