NetScout opatentował technologię Adaptive Session Intelligence

Autoryzowany dystrybutor firmy NetScout System w Polsce i Europie Środkowej, firma Bakotech Sp. z o.o. informuje na swojej stronie, że NetScout został wyróżniony patentem na swoją technologię Adaptive Session Intelligence™ (ASI) przez Biuro Patentów i Znaków Towarowych USA.

Patent ASI dotyczy unikalnych innowacji w technologii rdzenia systemów nGeniusONE™ Unified Performance Management oraz nGenius® InfiniStream®.

Technologia ASI potwierdza niezwykłą wydajność rozwiązań NetScout na rynku zarządzania wydajnością w sieciach IP. Metadane generowane przez ASI, są wykorzystywane do indeksowania cennych informacji, dostarczając w czasie rzeczywistym wsparcia operacyjnego dla wbudowanej inteligencji.

Technologia NetScout ASI została stworzona od podstaw, po to aby móc skanować segmenty danych z prędkością do 100 gigabitów na sekundę, przy zastosowaniu kompresji danych, kreatywnej wielowątkowości, de-duplikacji, optymalizacji i technik kontroli zapór sieciowych.

Umożliwiając masową analizę danych, technologia eksploracji danych ASI ułatwia analizę ruchu użytkownika w sieci, co z kolei eliminuje potrzebę używania drogich rozwiązań pośredniczących lub agregacji serwerów. Dzięki tej technologii, dane są analizowane w czasie rzeczywistym i nie ma konieczności długotrwałego przeszukiwania danych historycznych.

źródło: BakotechZapoznaj się z naszą ofertą

Jeśli zajmujesz się sprzedażą rozwiązań zabezpieczających, jesteś dystrybutorem, autoryzowanym partnerem lub producentem i chciałbyś na portalu AVLab zaprezentować swoje portfolio gronu potencjalnych odbiorców, zareklamować wydarzenie, oprogramowanie, sprzęt lub inne usługi — po prostu napisz do nas. A może mialeś/aś do czynienia z ransomware? Pomagamy też w odszyfrowaniu plików.
Czytaj więcej