Nowe wersje antywirusów Emsisoft już 30 września

Już 30 września zostaną zaprezentowane nowe wersje programów antywirusowych Emsisoft Anti-Malware 12 i Emsisoft Internet Security 12. Według informacji jakie podaje producent, nowa seria aplikacji bezpieczeństwa nie będzie zawierać nowych funkcjonalności. Pracownicy Emsisoft skupili się na poprawieniu już wczesniej opracowanych modułów.

W nowej wersji został ulepszony m.in. algorytm detekcji wirusów ransomware oraz skaner potencjalnie niepożądanych aplikacji (PUP). Postarano się o zminimalizowanie problemu występowania fałszywych alarmów, a także zmieniono funkcjonowanie białej listy, która teraz pozwala na tworzenie wykluczeń programów i folderów. Modernizacji uległa integracja z powiadomieniami systemowi - wersja 12 ma przynieść pod tym względem zwiększoną automatyzację. Niewielkie zmiany dotknęły także interfejsu użytkownika.  

Oprócz powyższych zmian, w oparciu o współpracę ze społecznością oraz testerami wprowadzono setki pomniejszych usprawnień.

Aktualne informacje na temat producenta Emsisoft znajdziecie pod tym linkiem.

W nowej wersji zotrzymamy m.in odświeżony interfejs


Komentarze

Zapoznaj się z naszą ofertą

Jeśli zajmujesz się sprzedażą rozwiązań zabezpieczających, jesteś dystrybutorem, autoryzowanym partnerem lub producentem i chciałbyś na portalu AVLab zaprezentować swoje portfolio gronu potencjalnych odbiorców, zareklamować wydarzenie, oprogramowanie, sprzęt lub inne usługi — po prostu napisz do nas. A może mialeś/aś do czynienia z ransomware? Pomagamy też w odszyfrowaniu plików.
Czytaj więcej