Webroot Web Console - kilka zmian na żądanie administratorów

I kto powiedział, że producenci nie słuchają głosu swoich klientów? Na specjalne życzenie administratorów wielu firm i instytucji po rozgorzałej dyskusji na forum producenta, Webroot wreszcie udostępnił kilka zmian w swoim sztandarowym produkcie. Changelog obejmuje internetową konsolę do zarządzania a konkretnie możliwość importu i eksortu wcześniej skonfigurowanych polityk. 

Jako że infrastruktura oprogramowania antywirusowego Webroot jest dostępna w 100% z chmury, producent nie musi wydawać łatek aktualizacyjnych do swoich produktów. Nie jest konieczna żadna manualna aktualizacja produktu, wszystkie wprowadzone zmiany przez vendora są dostępne natychmiast po zalogowaniu się do konsoli.

Szczegóły w języku polskim: http://wrpolska.pl/wp-content…Zapoznaj się z naszą ofertą

Jeśli zajmujesz się sprzedażą rozwiązań zabezpieczających, jesteś dystrybutorem, autoryzowanym partnerem lub producentem i chciałbyś na portalu AVLab zaprezentować swoje portfolio gronu potencjalnych odbiorców, zareklamować wydarzenie, oprogramowanie, sprzęt lub inne usługi — po prostu napisz do nas. A może mialeś/aś do czynienia z ransomware? Pomagamy też w odszyfrowaniu plików.
Czytaj więcej